| Nazwa marki: | SINO |
| Numer modelu: | SDS200S |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
Lista pakietów:
| Nazwa przedmiotu | 3-osiowy wyświetlacz cyfrowy |
| Odczyt cyfrowy (DRO) | SDS200S |
| Skala liniowa dla osi X | KA-600 / KA-300: 70-3000mm |
| Skala liniowa dla osi Y | KA-600 / KA-300: 70-3000mm |
| Skala liniowa dla osi Z | KA-600 / KA-300: 70-3000mm |
| Inni | Kabel / Śruby / Instrukcja |
Szczegółowe informacje:
![]()
![]()
![]()
Opis pinów:
![]()