| Nazwa marki: | SINO |
| Numer modelu: | SDS6-3VF, KA-600, KA-300, KA-300 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
SINO 3 osie Wielkoformatowa metalowa frezarka LED Zestaw DRO SDS6-3VF Wyjście RS232-C z trzema wagami kratowymi
Pakiet zestawu DRO jest specjalny dla wymagań 3-osiowych frezarek wielkogabarytowych.
Jeden 3-osiowy wyświetlacz LED DRO SDS6-3VF wraz z funkcją RS-232-C z trzema standardowymi skalami kratowymi KA-600 lub KA-300.
Skala kraty KA-600: 1000 - 3000mm
Skala siatki KA-300: 70 - 1020mm
Lista pakietów:
| Nazwa przedmiotu | 3-osiowa frezarka do metalu o dużych rozmiarach Zestaw DRO |
| Odczyt cyfrowy (DRO) | SDS6-3VF (wyjście RS232-C) |
| Skala liniowa dla osi X | 1000-3000mm |
| Skala liniowa dla osi Y | 70-1020mm |
| Skala liniowa dla osi Z | 70-1020mm |
| Stojak na DRO | L400 |
| Osłona ochronna na skalę X | Wpisz M |
| Osłona ochronna na skalę Y | Typ D |
| Osłona ochronna na skalę Z | Typ D |
| Wspornik do wagi | Wspornik T (2 lub 3 zestawy, w zależności od rozmiaru) |
| Inni | Kabel / Śruby / Instrukcja |
Funkcje frezarki:
Szczegółowe informacje:
![]()
![]()
![]()
![]()
Opis pinów:
![]()
Wszystkie wagi liniowe zostały przetestowane przed dostawą.Oto przykładowy raport z testu wagi.
![]()