| Nazwa marki: | SINO |
| Numer modelu: | SDS5-4VA, KA-600, KA-300, KA-500 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
SINO 4-osiowa frezarka TFT do metalu Zestaw DRO SDS5-4VA z czterema skalami liniowymi
Pakiet jest specjalny dla wymagań frezarki 4-osiowej.
Oprócz osi X/Y/Z istnieje dodatkowa oś Z1 przeznaczona do montażu głowicy frezarskiej.
Jeden 4-osiowy wyświetlacz TFT LCD DRO SDS5-4VA z czterema skalami liniowymi.Model i przesuwy bazują na maksymalnym skoku maszyny.
Lista pakietów:
| Nazwa przedmiotu | Zestaw frezarki 4-osiowej DRO |
| Odczyt cyfrowy (DRO) | SDS5-4VA |
| Skala liniowa dla osi X | KA-300 lub KA-600: 70-3000mm |
| Skala liniowa dla osi Y | KA-300 lub KA-600: 70-3000mm |
| Skala liniowa dla osi Z | KA-300 lub KA-600: 70-3000mm |
| Skala liniowa dla osi Z1 | KA-500: 70-870mm |
| Stojak na DRO | L400 |
| Osłona ochronna na skalę X | Typ M lub Typ C |
| Osłona ochronna na skalę Y | Typ D |
| Osłona ochronna na skalę Z | Typ D |
| Akcesoria do głowicy frezarskiej Z | Akcesoria do głowicy frezarskiej KA-500 (1 zestaw) |
| Wspornik do wagi | Wspornik T (2 zestawy) |
| Inni | Kabel / Śruby / Instrukcja |
Funkcje frezarki:
Szczegółowe informacje:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Opis pinów:
![]()
Wszystkie wagi liniowe zostały przetestowane przed dostawą.Oto przykładowy raport z testu wagi.
![]()