| Nazwa marki: | SINO |
| Numer modelu: | SDS6-3V, KA-300, KA-500, KA-600 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
SINO 3 osie LED metalowa tokarka odczyt cyfrowy SDS6-3V montaż na platformie przesuwnej z trzema liniowymi skalami szklanymi
Ta cyfrowa jednostka odczytu jest specjalna dla wymagań tokarki 3 osiowej.
Ten cyfrowy odczyt LED DRO SDS6-3V powinien być montowany na platformie przesuwnej tokarki.
Skala szklana KA-600 powinna być dla osi Z, a skala szklana KA-300 lub KA-500 powinna być dla osi X i Z1.
Lista pakietów:
| Nazwa przedmiotu | 3 osie LED metalowa jednostka odczytująca tokarkę do metalu |
| Odczyt cyfrowy (DRO) | SDS6-3V |
| Skala liniowa dla osi Z | KA-300 /KA-600 820-3000mm |
| Skala liniowa dla osi Z1 | KA-300 / KA-500 270-520mm |
| Skala liniowa dla osi X | KA-300 / KA-500 270-520mm |
| Stojak na DRO | Stojak na tokarkę (50C) |
| Osłona ochronna na skalę Z | Typ D / M |
| Osłona ochronna do wagi Z1 | Typ D / H |
| Osłona ochronna na skalę X | Typ D / H |
| Wspornik do wagi |
Wspornik T (1 kpl.) / Wspornik KA-500 (2 szt.) |
| Inni | Kabel / Śruby / Instrukcja |
Funkcje dla tokarki:
Szczegółowe informacje:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Opis pinów:
![]()
Wszystkie wagi liniowe zostały przetestowane przed dostawą.Oto przykładowy raport z testu wagi.
![]()
Oto próbka, którą DRO montuje na pudle przesuwnym tokarki:
![]()
Oto przykładowy enkoder liniowy KA-500 na osi X tokarki:
![]()
Oto przykładowy enkoder liniowy KA-300 na osi Z tokarki:
![]()