| Nazwa marki: | SINO |
| Numer modelu: | SDS2-3VA, KA-300/KA-600 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | karton |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
SINO trzyosiowa ekonomiczna wytaczarka TFT z cyfrowym wyświetlaczem SDS2-3VA z trzema liniowymi skalami KA
Ten cyfrowy system wyświetlania TFT jest wyjątkowy do obróbki wytaczania w trzech osiach.
Istnieją trzy wagi liniowe serii KA z jednym TFT DRO SDS2-3VA.W przypadku dużych maszyn enkodery powinny być typu KA-300 lub KA-600.
A standardowy kabel wagi ma długość 3000 mm, czasami do dużej maszyny potrzebne są przedłużacze.
Długość przedłużacza powinna wynosić od 1M do 10M.
![]()
Lista pakietów:
| Nazwa przedmiotu | Trzyosiowy ekonomiczny system wyświetlacza cyfrowego wytaczarki TFT |
| Odczyt cyfrowy (DRO) | SDS2-3VA |
| Skala liniowa dla osi X | KA-600 / KA-300: 70-3000mm |
| Skala liniowa dla osi Y | KA-600 / KA-300: 70-3000mm |
| Skala liniowa dla osi Z | KA-600 / KA-300: 70-3000mm |
| Stojak na DRO | Szafa L400 |
| Osłona ochronna na skalę X | Typ D / M |
| Osłona ochronna na skalę Y | Typ D / M |
| Osłona ochronna na skalę Z | Typ D / M |
| Wspornik do wagi |
Wspornik T (3 zestawy) |
| Inni | Kabel / Śruby / Instrukcja |
Szczegółowe informacje:
![]()
![]()
![]()
![]()
Opis pinów:
![]()
Wszystkie wagi liniowe zostały przetestowane przed dostawą.Oto przykładowy raport z testu wagi.
![]()