| Nazwa marki: | SINO |
| Numer modelu: | SINO KA-200 Cyfrowy System Odczytu |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | karton |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
SINO KA-200 Cyfrowy system odczytu Skala szklana Enkoder liniowy do wytaczarki tokarskiej TTL
KA-200, minienkoder mniejszy niż KA-500, został zaprojektowany na bazie ka-500 poprzez optymalizację struktury wewnętrznej i zewnętrznej. Skala liniowa szklana KA-200 jest maszyną pomiarową przystosowaną do tokarki, wytaczarki, frezarki.
Specyfikacja
| Model | Seria KA-200 |
| Długość podróży (mm) | 30-360 |
| Skalowanie odległości | 0,02 mm (50 linii/mm) |
| Precyzja | ±3µm,±5µm,±15µm/m (20±0,1℃) |
| Rozdzielczość (um) | 0,5um/1um/5um |
| Zasilacz | +5V±5%,80mA |
| Ochrona pieczęci | IP53 |
| Prędkość |
Szybki enkoder 120 m/min (do dostosowania) Zwykły enkoder 60 m/min |
| Sygnał wyjściowy | Fala prostokątna TTL / RS422 |
| Temperatura robocza | 0℃-45℃ |
| Temperatura przechowywania | -20 ℃ ---80 ℃ |
| Wilgotność | 100% nieskondensowane |
| Napięcie | 5V/24V |
Zdjęcia produktów
![]()
![]()
![]()
![]()
Wszystkie wagi zostaną przetestowane przed dostawą.
Każda waga ma swój własny raport z testu:
![]()