| Nazwa marki: | SINO |
| Numer modelu: | SDS 5-4VA, KA300, KA500, KA200, KA600 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | karton |
| Warunki płatności: | T/T, akredytywa |
SINO 4-osiowy cyfrowy wyświetlacz odczytu SDS5-4VA i linijna linijka z siatką, którą można łatwo opanować
SINO to firma produkująca precyzyjne przyrządy pomiarowe i cyfrowe systemy odczytu.,w celu uzyskania informacji o stanie produkcji w czasie rzeczywistym,zapewnienie, aby urządzenie zawsze znajdowało się w prawidłowej pozycji podczas obróbki metalu i ograniczanie błędów w procesie produkcjiWykonuje to poprzez wykrywanie warunków pracy i wielu parametrów procesu urządzeń produkcyjnych w produkcji przemysłowej, a także precyzyjne umieszczenie i pomiar.SDS5-4VA ma wiele konwersji trybu językowego, a użytkownicy mogą wybrać odpowiedni język do pracy w zależności od ich rzeczywistej sytuacji.
Pomiar
Model SDS200
Wstępne napięcie: AC80-240V
Wprowadzenie sygnału: TTL
Materiał: pokrywa wykonana z metalu
Wtyczka: USA, Wielka Brytania, UE, AU, itp.
Wprowadzenie do SDS5-4VA
SDS200 to potężna, uniwersalna konsola wyświetlacza nadająca się do operacji frezowania, obrócenia i szlifowania, dostarczana wraz z SDS5-4VA.Można zmienić wejście urządzeń produkowanych przez różnych producentów za pomocą kompatybilności kodera do użycia różnych interfejsów do łączenia osiPonadto SDS5-4VA posiada wiele potężnych funkcji, które ułatwiają użytkownikom korzystanie z niego.i offset narzędziaPonieważ ma tak wiele bogatych funkcji, może znacznie zmniejszyć trudności w obsłudze i zwiększyć wygodę obsługi.
Wykaz opakowań:
| Nazwa pozycji | Jednostka cyfrowego wyświetlacza 4 osi |
| Odczyt cyfrowy (DRO) | SDS200 |
| Skala liniowa dla osi X | KA-600 / KA-300: 70-3000 mm |
| Skala liniowa dla osi Y | KA-600 / KA-300: 70-3000 mm |
| Skala liniowa dla osi Z | KA-600 / KA-300: 70-3000 mm |
| Pozostałe | Kabel / śruby / instrukcja obsługi |
Szczegółowe informacje dotyczące systemów cyfrowego odczytu SDS200
![]()
![]()
![]()
![]()
Opis pin:
![]()