| Nazwa marki: | SINO |
| Numer modelu: | SDS-2MS |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Pozostałe |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
2 osi cyfrowe odczytywanie DRO dla frezarek i wiercisk SINO SDS-2MS
Jest to precyzyjne urządzenie pomiarowe stosowane głównie do wykrywania i lokalizacji różnego rodzaju ręcznych narzędzi maszynowych, urządzeń do obróbki lub badań.Element jest cyfrowym odczytem DRO z dwiema ośmi.
| Pozycja | 2 osi DRO dla przetworu |
| Wybór napięcia mocy | Przejście prądu prądu przemiennego 100V-240V 50Hz-60Hz |
| Zużycie energii | 25VA |
| Temperatura pracy | 0°C~45°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C~70°C |
| Względna wilgotność | < 90% ((20±5°C) |
| Waga | 840 g |
| Wielokrotność mnożenia | 4X |
W ciągu roku od daty sprzedaży produkty muszą być wyposażone w "trzy gwarancje" oraz 15-dniowy ograniczony okres wymiany i bezpłatnej naprawy.
Niektóre z poniższych usług nie są bezpłatne: 1. więcej niż roczna gwarancja; 2. niezwykłe uszkodzenia spowodowane nieprzestrzeganiem wytycznych dotyczących używania, konserwacji i przechowywania; 3.szkody spowodowane niezatwierdzonymi naprawami4. bez upoważnionego
5. uszkodzenia spowodowane siłą nie do zniesienia.
![]()
![]()
![]()
![]()