| Nazwa marki: | SINO |
| Numer modelu: | SDS2-3VA, KA-300*3 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
SINO 3 Axis Economy TFT Milling Machine DRO Kit SDS2-3VA z trzema wagami liniowymi
Zestaw DRO jest zaprojektowany specjalnie dla frezarek o trzech ośach.
Jeden wyświetlacz TFT DRO SDS2-3VA i trzy standardowe skali liniowe KA-300.
Wykaz opakowań:
| Nazwa pozycji | 3 osi maszyny frezowania TFT zestaw DRO |
| Odczyt cyfrowy (DRO) | SDS2-3VA |
| Skala liniowa dla osi X | 670-1020 mm |
| Skala liniowa dla osi Y | 370-570 mm |
| Skala liniowa dla osi Z | 370-570 mm |
| Sztuka do DRO | L400 |
| Osłona ochronna dla skali X | Typ C |
| Osłona ochronna dla skali Y | Typ D |
| Osłona ochronna dla skali Z | Typ D |
| Włókienka do wag | T-zawieracz (2 zestawy) |
| Pozostałe | Kabel / śruby / instrukcja obsługi |
Funkcje dla frezarki:
Szczegółowe informacje:
![]()
![]()
![]()
Opis pin:
![]()
Wszystkie łuski liniowe zostały przetestowane przed dostarczeniem.
![]()