| Nazwa marki: | SINO |
| Numer modelu: | SDS2-3VA, KA-300*3 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
SINO 3-osiowe Ekonomiczne frezarki TFT zestaw DRO SDS2-3VA z trzema wagami liniowymi
Zestaw DRO jest unikalny dla frezarek o trzech ośach.
DRO SDS2-3VA, pojedynczy wyświetlacz TFT, z trzema konwencjonalnymi skalami liniowymi (KA-300).
Wykaz opakowań:
| Nazwa pozycji | Zestaw DRO trójosiowej frezarki TFT |
| Odczyt cyfrowy (DRO) | SDS2-3VA |
| Skala liniowa dla osi X | 670-1020 mm |
| Skala liniowa dla osi Y | 370-570 mm |
| Skala liniowa dla osi Z | 370-570 mm |
| Sztuka do DRO | L400 |
| Osłona ochronna dla skali X | Typ C |
| Osłona ochronna dla skali Y | Typ D |
| Osłona ochronna dla skali Z | Typ D |
| Włókienka do wag | T-zawieracz (2 zestawy) |
| Pozostałe | Kabel / śruby / instrukcja obsługi |
Funkcje dla frezarki:
Środkowy podział
Łatwe ustawienie otworu w linii pośredniej "R"
Krąg PCD równomiernie dzielony
Przetwarzanie bieli
Szczegółowe informacje:
![]()
![]()
![]()
Opis pin:
![]()
Wszystkie łuski liniowe zostały przetestowane przed dostarczeniem.
![]()