| Nazwa marki: | SINO |
| Numer modelu: | SDS6-2VF, KA-300 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
SINO SDS6-2V DRO 2 Oś odczytu cyfrowego z metalowymi zestawami LED Dwa liniowe klawisze kodujące do frezowania obrabiarki
Jednostka DRO jest specjalnie zaprojektowana do pozycjonowania frezowania 2-osiowego i może być łatwo podłączona do komputera PC lub innych systemów.
Obejmuje on 2-osiowy wyświetlacz DRO SDS6-2VF z wyjściem RS232-C i jest dostarczany z dwiema standardowymi skalami liniowymi KA-300.
Wykaz opakowań:
| Nazwa pozycji | SINO SDS6-2V DRO 2 osi odczytu cyfrowego |
| Odczyt cyfrowy (DRO) | SDS6-2VF |
| Skala liniowa dla osi X | 670-1020 mm |
| Skala liniowa dla osi Y | 370-570 mm |
| Sztuka do DRO | L400 |
| Osłona ochronna dla skali X | Typ C |
| Osłona ochronna dla skali Y | Typ D |
| Włókienka do wag | T-przyczep (1 zestaw) |
| Pozostałe | Kabel / śruby / instrukcja obsługi |
Funkcje dla frezarki:
Szczegółowe informacje:
![]()
![]()
![]()
Opis pin:
![]()
Wszystkie łuski liniowe zostały przetestowane przed dostarczeniem.
![]()