| Nazwa marki: | SINO |
| Numer modelu: | KA-500 70-470mm |
| MOQ: | 1 PC |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Carton box |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Miniaturowa precyzyjna aluminiowa skala inkrementalna SINO KA-500 70 do 470mm
Skala liniowa serii KA-500 to model miniaturowy. Przekrój skali wynosi tylko 20*18mm. Jest specjalnie przeznaczona do montażu w wąskich/małych przestrzeniach lub do specjalnych małych przyrządów pomiarowych.
Karta katalogowa produktu
| Model | Seria KA-500 |
| Długość pomiaru (mm) | 70-470 (50mm/Specyfikacja) |
| Odległość skali | 0,02mm (50 linii/mm) |
| Dokładność | ±3/±5/±15µm 20°C |
| Rozdzielczość (µm) | 5µm, 1µm, 0,5µm |
| Sygnał referencyjny | Co 50mm na specyfikację długości |
| Ochrona uszczelnienia | IP53 |
| Prędkość pracy | (rozdzielczość) >=5µm: >=60m/min=120m/min |
| Sygnał wyjściowy | TTL / RS422 |
| Temperatura pracy | 0°C-45°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C--80°C |
| Wilgotność | 100% bez kondensacji |
| Napięcie | 5V/24V |
Lista pakowania:1 * Skala enkodera liniowego KA500, 1 * zestawy śrub
Osłona ochronna i wspornik KA-500 nie są dołączone. Można je zamówić opcjonalnie, jeśli są potrzebne.
Zdjęcia produktu
![]()
![]()
![]()
Opcje osłon
![]()
![]()
Wszystkie skale zostaną przetestowane przed dostawą.
Każda skala ma własny raport z testów:
![]()
To przykład enkodera liniowego KA-500 na tokarce:
![]()
Osłona H do ochrony skali:
![]()